Весілля, банкети, корпоративи

ВЕСІЛЛЯ

Весілля

Дворівневий ресторан на березі Дніпра з чудовим пейзажем у будь-яку пору року.

В меню ресторану – страви європейської та сучасної кухні. Елегантна подача, оригінальне оформлення страв – усе для отримання гастрономічного задоволення. Винна карта ресторану відповідає меню – це широкий асортимент вин з різних країн світу на витончений смак.

У залах панує атмосфера затишку та вишуканості. Ресторан може розмістити до 70 гостей, а для такого заходу як фуршет до 100 гостей. Літня тераса розрахована на 40 осіб.

Є можливість проведення виїзної церемонії на галявині, що, безсумнівно, доповнить неймовірною красою ваше весілля.

Інтер’єр ресторану відповідає проведенню весілля у будь-якому стилі. Навколо – чудова паркова зона для прогулянок та пам’ятних світлин. Є нагода розвісити гірлянди, влаштувати феєрверк, щоб додати вашому святу відчуття казкового дива.

ЗАМОВЛЯЙТЕ ВЕСІЛЛЯ
+38 (067) 525 04 04

БАНКЕТИ ТА КОРПОРАТИВИ

Банкети та корпоративи

Якщо ви бажаєте влаштувати незабутнє свято, то сміливо вибирайте ресторан “Чотири сезони”, адже він буквально заповнений атмосферою тепла і комфорту.

Тут ви відчуєте справжню турботу персоналу. Наш адміністратор грамотно складе меню торжества і обов’язково врахує ваші особливі побажання, навіть якщо страви або напої не передбачені в основному або банкетному меню. Двоярусний зал ресторану пасує створенню святкового настрою для:

  • дня народження,
  • ювілея або зустрічі випускників,
  • всіляких кулінарних майстер-класів,
  • семінарів і конференцій,
  • ділових зустрічей

ЗАМОВЛЯЙТЕ БАНКЕТ АБО КОРПОРАТИВ
+38 (067) 525 04 04

Анонси

Анонси

4_сезона_бизнес_ланч_июль_2024
4_сезона_бизнес_ланч_июль_2024
Slide
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
Ресторан «ЧОТИРИ СЕЗОНИ»
ПРАЦЮЄ
з 11:00 до 23:00
previous arrow
next arrow